Bringás reggeli a Kálvin téren

Sze, 2021 szeptember 22., 07:00 h - 10:00 h
Kategória:

Leírás

A Magyar Kerékpárosklub önkénteseivel, területi szervezeteivel és partnereivel közösen országszerte több helyszínen bringás reggelivel és uzsonnával várja a kerékpárral közlekedőket. A KRE is csatlakozott az országos kezdeményezéshez, a KRE Teremtésvédelmi Műhely (MRE Ökogyülekezeti Mozgalom) közreműködésével.

Szeptember 22-én reggel 7:00-10:00 között szeretettel várunk minden kerékpárral érkezőt a budapesti Kálvin téri református templom előtt, finom péksüteményekkel, gyümölccsel, kávéval és termelői szörpökkel.

Két keréKRE fel!

Facebook esemény: ITT

ÖNKÉNTES LEHETŐSÉG
Önkéntesek jelentkezését várjuk, akik szívesen segítenek az esemény megvalósításában! Részletek ide kattintva.
Jelentkezés: Kolonics Patriciánál Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. +36 30 155 6010

MK fb event cover