Rajzpályázati változás

A "Találkozásom a Biblia élővilágával" címmel meghirdetett rajz-és fotópályázat eredményhirdetési határideje módosul.

„Találkozásom a Biblia élővilágával” digitális rajz- és fotópályázat

Készítsetek rajzot, festményt, montázst, fényképet vagy video installációt olyan élőlényekről, amelyekkel a Bibliában és a hétköznapokban is találkoztok, vagy éppen olyan növényekhez és állatokhoz kapcsolódó szólások mondanivalójáról, melyek a Bibliából erednek. Leadási határidő: 2020. március 21.

A madárvédelmi fotópályázat első fordulójának eredményhirdetése

Lezárult a Madárvédelmi Fotópályázat első fordulója, amely a téli madárvédelemről szólt, (gyakorlati madárvédelem parókiákon, templomkertekben, intézmények kertjeiben).

Fotópályázat! Nyári madárvédelem! Küldd be legjobb fotóidat!

INDUL A MÁSODIK FORDULÓ! A NYÁRI MADÁRVÉDELEMRŐL VÁRUNK JÓ FOTÓKAT! Az MRE Ökogyülekezeti Mozgalom a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület szakmai támogatásával fotópályázatot hirdet. GYAKORLATI MADÁRVÉDELEM PARÓKIÁKON, TEMPLOMKERTEKBEN, ISKOLA-, ÓVODA-, EGYÉB INTÉZMÉNYI KERTEKBEN témakörben.  „Ugye, a verébnek párja egy fillér, és egy sem esik le közülük a földre Atyátok tudtán kívül? Nektek pedig még a hajatok szálai is mind számon vannak tartva.” Mt 10, 29-30

Fotópályázat - madárvédelem parókiákon, templomkertekben, egyházi épületek környékén

Az MRE Ökogyülekezeti Mozgalom a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület szakmai támogatásával fotópályázatot hirdet GYAKORLATI MADÁRVÉDELEM  PARÓKIÁKON, TEMPLOMKERTEKBEN, ISKOLA-, ÓVODA-,  EGYÉB INTÉZMÉNYI KERTEKBEN „Ugye, a verébnek párja egy fillér, és egy sem esik le közülük a földre Atyátok tudtán kívül? Nektek pedig még a hajatok szálai is mind számon vannak tartva.” Mt 10, 29-30

Információ

Magyarországi Református Egyház Ökogyülekezeti Mozgalom

E-mail: info@okogyulekezet.hu

Telefon: +36-30/453-2950

Postacím: 1146 Abonyi u 21.

Internet: www.okogyulekezet.hu

Facebook: www.facebook.com/Okogyulekezet

„There isn’t a Planet B! - CSO-LA/2017/388-137. A honlap az Európai Unió társfinanszírozásával valósul meg. Tartalmáért az Ökogyülekezeti Mozgalom felel, és azok nem szükségszerűen egyeznek meg az Európai Unió véleményével.”

Kövess minket

Hírlevél feliratkozás