Teremtés hete füzet 2020.

A Teremtés hetét 2020-ban szeptember 27. és október 4. között ünnepeljük. Idei témánk: Teremtő bizonytalanság "A remény nem csal meg" (Róm 5,5a)

Teremtés hete füzetek

Az elmúlt évek Teremtés hete programsorozatának segédanyagai.

Teremtés hete füzet 2018.

A teremtés hetét idén szeptember 30. és október 7-e között ünnepeljük. Témája a közösség, ennek különböző aspektusait dolgozza fel a teremtés hete segédanyaga.

Teremtés hete füzet 2019.

Segédanyag a Teremtés Hete ünnepléséhez.

Teremtés hete füzet 2017.

Segédanyag a Teremtés hete ünnepléséhez. A szeptember utolsó és október első vasárnapja közötti időszak (2017. szeptember 24-október 1.) a Teremtés hete. Azzal a reménységgel tekintünk erre, hogy ezekben a napokban gyülekezeteink és intézményeink a szervezett rendezvényeken együtt gondolkodnak keresztyén felelősségünkről, ökológiáról és arról, hogy az egyházaknak milyen szerepe és hangja legyen e tekintetben. Az adott gyülekezet vagy/és intézmény lehetőségei szabják meg azt a formát, amelyben a Teremtés Hetének helyi programjai a leghatékonyabban megvalósíthatók. A programokhoz segítségül készítette az Ökumenikus Teremtésvédelmi Munkacsoport a Teremtés hete füzetet.

Csatolmányok:
Download this file (Teremtes_hete_2017.pdf)Teremtes_hete_2017.pdf

Információ

Magyarországi Református Egyház Ökogyülekezeti Mozgalom

E-mail: info@okogyulekezet.hu

Telefon: +36-30/453-2950

Postacím: 1146 Abonyi u 21.

Internet: www.okogyulekezet.hu

Facebook: www.facebook.com/Okogyulekezet

„There isn’t a Planet B! - CSO-LA/2017/388-137. A honlap az Európai Unió társfinanszírozásával valósul meg. Tartalmáért az Ökogyülekezeti Mozgalom felel, és azok nem szükségszerűen egyeznek meg az Európai Unió véleményével.”

Kövess minket

Hírlevél feliratkozás