Hamarosan itt a Teremtés Hete! Te is készülsz rá?

Csatlakozz Te is!

Vannak ötleteid, hogyan segíthetnél a klímaváltozás megakadályozásában, vagy szinten tartásában? Tudod, hogyan lehetne zöldebb környezeted?  Szeretnéd tudni, hogy az egyházak milyen szerepet vállalnak a teremtett világunk megőrzésében?

Akkor neked is ott a helyed 2015. szeptember 27 - október 4 között a Teremtés Hetén, ahol a magyarországi egyházak közös gondolkodásra hívnak a környezetvédelem jegyében.

Az ünnep témája: Egy gazdag és egy szegény  --- Párbeszéd az éghajlati igazságosságról.

A teremtés ünnepének hetén kihirdetésre kerülnek az Ökogyülekezeti cím és díj pályázat nyertesei, illetve velünk tarthatsz egy közös ökumenikus kerékpártúrán. Tekerj velünk az egész útvonalon, vagy akár csak egy szakaszon. Mutasd meg, hogy neked is fontos a teremtett világ egyensúlya!

A nyitó istentisztelet szeptember 27-én 10:00-kor a Tokaji Református Templomban kerül megrendezésre.
Cím: 3910 Tokaj, Kossuth tér 9.

A teremtés hetének végét egy közös ökumenikus istentisztelet zárja, amelyre  2015. október 4-én 18 órakor kerül sor!

Helyszín: Soproni Evangélikus Templom

Cím: Sopron, 9400, Templom u. 19.

Csatlakozz hozzánk egy jó cél érdekében!

www.tekerjafelebaratodert.hu