Karácsonyi üdvözlet

Áldott Karácsonyi Ünnepeket és egészségben, áldásokban, sikerekben gazdag új évet kíván a KRE Teremtésvédelmi Műhely és az MRE Ökogyülekezeti Tanács, együttesen az Ökogyülekezeti Mozgalom!

A képen a következők lehetnek: gyertya, , szöveg, amely így szól: „"ATeremtő bármilye formát kifejezést adott is akkor az agyagnak, az volt gondolataiban, hogy Krisztus egy napon emberrél (Tertulliánusz) Kegyelemteljes, Áldott Karácsonyt Kívánunk! AZ ÖKOGYÜLEKEZETI TANÁCS AKRE-ETKTEREMTÉSVÉDELMI TEREMTESVÉDELMI ÖKOGYÜL TAGJAI: MUHELY MUNKATARSAI: Dr Kodacsy Tamás Szűcs Boglárka Kolonics Patricia Arvainé Fördős Katalin Ifj. Gyimóthy Géza KocsisÁron Aron Mihucz Márton .Pájer Gálos Borbála Szalay László Pál Szmoradné Tóth Erika Victor András 2020. KARÁCSONYA őko gyülekezeti mozgalom KRE Károli Gáspár Református Egyetem Teremtésvédelmi Műhely Fotó:ÖGyMkézművesség kézművesség Fotó: ÖGyM”