Helyszínváltozás! VIII. Ökogyülekezeti (online) konferencia

A járványhelyzet súlyosbodása miatt az MRE Ökogyülekezeti Tanács úgy döntött, hogy online formában tartja meg a VIII. Ökogyülekezeti Konferenciát. A belépéshez szükséges linket és információkat 25-én este kiküldjük a regisztrált résztvevők emailcímére, részvételi szándékát kérjük ne felejtse el jelezni az online regisztrációs felület kitöltésével.
Dr. Victor András, az ELTE nyugalmazott tanára, az Ökogyülekezeti Tanács tagja előadásában a következő témákat fogja érinteni:
  • Változott-e ökológiai biztonságunk?
  • Érvényes-e még a „kicsi szép”?
  • Méhlegelő vagy gondozatlan gaz?
  • Szabad-e kísérletezni a bioszférával?
  • Mekkora az otthonunk ökolábnyoma?
  • Melyek a „glokális” lét kihívásai?
  • Tolakodó vendégek vagyunk a Földön?
Az eseményen sor kerül az idén ökogyülekezeti címet nyert közösségek bemutatkozására.

*** Felhívjuk szíves figyelmét a programváltozásra! Az MRE Ökogyülekezeti Mozgalom Közgyűlésére a szünet előtt kerül sor, valamint egy rövidebb szünet után az ökogyülekezeti jó gyakorlatok fóruma várható a délután folyamán. ***

Szeretettel várjuk!

VIII.ÖGY konferencia plakát online