Idén ősszel ismét folytatódik az Ökoest előadássorozat

Az Ökogyülekezeti Mozgalom és a Magyar Környezeti Nevelési Egyesület közös ismeretterjesztő előadásai "Ökoestek"címmel idén ősszel is folytatódnak az online térben.

A teremtett világgal való gondos bánásmód mindannyiunk feladata. Az MRE teremtésvédelmi programja, az Ökogyülekezeti Mozgalom előadásokkal, tájékoztató foglalkozásokkal hív minden felelősen gondolkodó embert közös eszmecserére.

Az őszi sorozat első programja:

GYEREKEKKEL FÖLDKÖZELBEN - Talajélmény kicsiknek és nagyoknak

Időpont: 2021. november 3. (szerda) 18:00-19:30
Helyszín: Zoom alkalmazás
Előadó:  Mátyás Izolda, iskolakertész, talajtani szakmérnök, Iskolakertekért Alapítvány

ökoest grafika 1103

Röviden a tartalomból:
  • Hogyan biztosítsunk gyerekeinknek tapasztalat és élmény útján megszerezhető tudást a talajról?
  • Hogyan tegyük belülről megélté és hosszú távon megmaradóvá számukra, hogy védendő értékként tekintsenek rá?
  • Hogyan gyakorolhatjuk mindezt a saját kertjeinkben?
Az előadás ingyenes, de regisztrációhoz kötött, amit ezen a linken lehet megtenni:

Jelentkezési határidő: 2021. november 3. 12:00
A belépéshez szükséges információkat, elérhetőségeket az előadás napján küldjük el a jelentkezés során megadott email címekre.

Facebook esemény: ITT

Köszönjük az esemény hírének továbbadását, és hogyha másokat is meghív!

Mindenkit szeretettel várunk!
KRE Teremtésvédelmi Műhely (Ökogyülekezeti Mozgalom),