Tisztítsuk meg az országot! - pályázati felhívás

Egyházi jogi személyek is pályázhatnak a „Tisztítsuk meg az országot!” projektben, (3. cél) az egyházi jogi személy tulajdonában vagy kezelésében álló területeken található illegális hulladékok összegyűjtésére, az elszállításig történő őrzésére, elszállítására és kezelésére; (4. cél) valamint rendkívüli helyzetek kezelésére, ha azt az illegális hulladéklerakat – kirívó mennyisége; – összetétele; – sajátos elhelyezkedése vagy; – más hasonló ok indokolttá teszi.

A megvalósításra december 31-ig van lehetőség. A pályázatok 2020. november 9. 8:00 órától 2020. november 20. 23:59 percig nyújthatók be, kizárólag elektronikus úton, a pályázati portálon (tmop.ifka.hu) keresztül, ügyfélkapus azonosítást követően, az adatlapok kitöltésével és a szükséges dokumentumok csatolásával.
Igényelhető támogatási összegek a 3. célra: min. bruttó 500 000 Ft – max. bruttó 5 000 000 Ft; a 4. célra, mivel rendkívüli helyzetek kezelése a cél, így nem került meghatározásra támogatási korlát. A pályázat keretösszege a 3. cél esetében – 1 250 000 000 Ft; a 4. célra – 2 000 000 000 Ft áll rendelkezésre. Az adott keret kimerüléséről közleményben tájékoztatnak.

További információ a https://ifka.hu/hu/article/tisztitsuk_meg_az_orszagot oldalon található.

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, álló emberek, cipők és túra/szabadtéri